İBRAŞ KAUÇUK OTOMOTİV YAN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1980 yılında 100 m2'lik alanda ilk temellerini atmış olup şuan Bursa/Gürsu'da 2500 m2 kapalı olmak üzere 3500 m2 alanda büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız ISO 9001:2008 kalite standartlarına uygun şartlarda üretim yapmaktadır. Ayrıca ISO/TS 16949:2002 kalite yönetim sistemi için ön çalışmalar devam etmektedir.

Deneyimli teknik personel ve geniş bir kalite ekibi ile çalışan şirketimiz, 30 yıllık bilgi ve tecrübesini teknolojiyle birleştirerek yüksek ürün üretme ve kendini sürekli yenileyen bir anlayışa sahiptir.

Firmamız yurt içindeki müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 2005 yılında NARİN KAUÇUK HORTUM OTO PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında bir pazarlama firması kurmuştur.

Hali hazırda 1000 m2 kapalı stok alanına sahip NARİN KAUÇUK LTD. ŞTİ. Türkiyenin her noktasına ulaşabilen satış ve pazarlama ağı ile müşterilerine satış öncesi ve sonrası geniş kapsamlı lojistik destek sunmaktadır.

Orjinal yedek parça kalitesine eş değer ürünleri ile sektöründe lider olmayı amaçlayan Narin Kauçuk Ltd. Şti. verdiği hizmetlerle bayileri için en uygun partner olmayı hedeflemektedir.

İBRAŞ KAUÇUK yurt içindeki müşteri ağına paralel olarak 2008 yılı itibari ile ihracatta büyük yol katetmiştir. İhracatlarımızın büyük bölümü Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine olmak üzere 25 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Ürün grupları: Otomotiv yedek parça, beyaz eşya, tarım, denizcilik ve çeşitli endüstri sektörleri için kauçuk esaslı örgülü, örgüsüz radyatör, kalorifer, yakıt, yağ, hava filtre ve turbo hortumlarından oluşmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı özel nitelikli hortumlarda üretilmektedir.

Tüm üretim ve kalite kontrolleri uluslararası standartlara uygun olarak yürütülmekte  olup, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda diğer ölçü ve standartlardaki teknik resim ve numunelere uygun ürünler de yapılmaktadır.


ABOUT US

İBRAŞ KAUÇUK OTOMOTİV YAN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. was first established in a small work place to produce radiator and heating hoses (100 m2 area) in 1980. Currently the company has managed to increase the capacity and the quality in the production line.

Today the company at Gursu in Bursa in an area of 3500 m2 working with large team of technical staff has combined 30 years of experience and knowledge with technology to produce the quality standart of ISO 9001:2008. We are also working to introduce ISO/TS 16949:2002 The Total Quality Management System in our work place.

Group Products: Automotive spare parts, domestic appliances, agricultural machinery, marine and for a variety of rubber-based industry sectors, braided, woven radiator, heater, fuel, oil, and air filter and turbo hoses.

All production and quality checks are being conducted in accordance with internetional standards. In line with request from customers other measurement standards and products suited fo technical drawings can be produced.

Upon request, hose with special characteristics is produced.

In order to give better service to our domestic customers we established in 2005 NARİN KAUCUK HORTUM OTO PAZARLAMA SAN. TIC. LTD. STI. to do the marketing, sale and to give logistic support in every corner of Turkey.

NARIN KAUCUK with a close area of 1000 m2 of stock capacity and quality spare parts aims to be the leader within the sector and the most appropriate partner for the dealers.

In addition to our domestic expansion by IBRAS KAUCUK by 2008 has started exporting its products to many European countries, Middle East and North Africa. Today we succesfully export to more than 25 countries all over the world.

Copyright © 2010 - Narin Kauçuk Hortum Oto Paz. San ve Tic Ltd Şti
Küçükbalıklı Mh. 6.Cd. No:69 Osmangazi - Bursa / TÜRKİYE