BAŞA DÖN

Kurumsal >Misyonumuz

 

 

 

 

 

 

 

DÜRÜSTLÜK 
Sadece başkalarına karşı değil, kendimize karşı yaptıklarımızda da özgüvenimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyacağız. Verdiğimiz sözleri tutmak, başkalarının bize ve bizim dürüstlüğümüze güvenmesini sağlar. 

DOĞRU BİLGİ 
Doğru bilgi veririz. Ürünlerimizin tasarımı, kalitesi ve özellikleriyle ilgili müşterilerimize her zaman doğru bilgi vermeyi yaşam felsefesi sayarız. 

GÜVENİLİR ÜRÜNLER 
Tüketicilerimizin güvenliğini ön planda tutarak kaliteli ürünler tasarlar ve üretiriz. 

OPTİMUM FİYAT 
Müşterilerimize optimum fiyat sunarız. Ürünlerimizin ilk ve son fiyatları arasında büyük farklar oluşmaz. Zaman içinde oluşabilecek tüm maliyet düşümlerini müşterilerimize fiyat indirimi olarak yansıtırız. 

ÇÖZÜM ODAKLI POZİTİF YAKLAŞIM 
Müşteri memnuniyeti odaklı açık, dürüst ve tüketici güvenliğini ticari kaygılarımızın önünde tutan bir anlayışla üretim ve satış hizmetlerimizi gerçekleştiririz. 

ÇEVREYE SAYGI 
Yaşadığımız tabiatı korumayı kendimize borç biliriz. Doğaya zarar verebilecek her türlü üretim faaliyetinden kaçınırız. Bu çerçevede düzenlenmiş tüm ulusal ve uluslar arası normlara uyarız. 

MÜŞTERİYE GÜVEN 
Müşterilerimize güveniriz. Müşterimizle bir bütün olarak dünya pazarlarında büyük başarılar elde edeceğimize inanıyoruz.